top of page
palet-stretch-film-in-Turkey.jpg

STREÇ FİLM 300 METRE

Streç Film 300 Metre

Streç film 300 metre fiyatları, streç filmin öncelikle kalitesine, daha sonra uzunluğuna göre değişmektedir. 

En güncel ve en iyi streç film 300 metre fiyatını aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

300 metre Streç Film Alırken Patron Neye Dikkat Eder?

Streç film 300 metre içinde masura denilen kartonlar bulunmaktadır. Streç film 300 metre, bu masuralara sarılmaktadır.

Streç film içerisinde bulunan bu masuranın kalınlığı ve ağırlığı çok önemlidir. Masura ağırlığı 260gr'dan fazla ise çok muhtemelen streç film yerine paranızın çoğunu kartona masuraya harcamış olursunuz. Yani satın almak istediğiniz streç film iken, daha az streç film, daha fazla karton satın almış olursunuz.  

Bu durumu nasıl tespit edebiliriz?

Bunu öncelikle tedarikçinize açıkça sorabilirsiniz. Streç film içinde kullandığı masuranın ağırlığını tedarikçinize sormalısınız. Bunu sorduğunuzda streç alımında bilgi sahibi olduğunuzu anlayacaklar ve doğru bilgi vereceklerdir. İçinde kullanılan masura ağırlığı 260gr'dan fazla ise (±10gr) aldığınız streç film eksiktir. Piyasada 400gr masura kullanan firmaların bile olduğunu duymakta, şahit olmaktayız. 

Diğer bir yöntem ise streç filminiz bitince içinden çıkan masurayı hassas tartıda tartmaktır. Ancak kesinlikle, streç filmi kg ile alıyorsanız, satın alımınız esnasında streç filmleri masuralı şekilde tartmamalısınız. İçindeki masuranın standarttan daha fazla ağır olması, daha az streç film satın almanızı sağlayacaktır. 

Marmara olarak streç filmlerimizin içerisinde 260gr masura kullanmakta ve masura üzerinde 300 metre streç film GARANTİLİ sarım yapmaktayız. 

bottom of page